< wróć
zamknij x
Dominika Krawczyńska

Krótkie BIO

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja: Edukacja Początkowa i Wczesne Nauczanie Języka Angielskiego, oraz Podyplomowego Studium Logopedycznego Uniwersytetu SWPS. Certyfikowany terapeuta Integracji Sensorycznej (Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej).

Przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła 13 lat temu. Pracowała z dziećmi i młodzieżą w szkołach językowych, przedszkolach, w szkole podstawowej oraz we własnym Gabinecie Rozwoju Języka Praktyka Języka. Obecnie pracuje w samorządowej Szkole Podstawowej nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w podwarszawskim Brwinowie, gdzie uczy języka angielskiego w oddziałach zerowych oraz w klasach I-III. W codziennej pracy spotyka się z liczebnymi klasami o zróżnicowanym poziomie językowym, co stanowi dodatkowe wyzwanie, ale też motywuje do poszukiwania nowych rozwiązań pedagogicznych.

Po uzyskaniu certyfikatów TKT YL i CELTA oraz dyplomu Delta Module One zdecydowała się na rozpoczęcie ścieżki trenerskiej. Ukończyła certyfikowany kurs dla trenerów nauczycieli International House Teacher Trainer Certificate.

Pasjonatka malarstwa, włączająca elementy sztuki do swoich zajęć. Zwolenniczka idei nieustającego rozwoju. Prywatnie szczęśliwa żona i matka sześcioletniej Kai i dwuletniego Kazika, dla których stara się codziennie zmieniać świat na lepsze.