Egzamin maturalny 2023

Już niedługo uczniowie będą musieli zmierzyć się z nowym egzaminem dojrzałości w zmienionej, trudniejszej formule. Odpowiednie przygotowanie do niego może okazać się nie lada wyzwaniem – przede wszystkim dla uczniów, lecz także dla samych nauczycieli szkół średnich. Właśnie dlatego opracowaliśmy program, w ramach którego od ponad dwóch lat pomagamy zrozumieć zachodzące zmiany oraz staramy się ułatwić pracę z uczniami, tak aby odnieśli sukces na maturze 2023.

O egzaminie maturalnym od 2023 roku

Oficjalne informacje, publikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, a także artykuły ekspertów naszego wydawnictwa, które w przystępny sposób wyjaśniają zmiany wprowadzone w nowej maturze.

Dowiedz się więcej

Sukces na nowej maturze!

Dla uczniów młodszych klas szkół średnich egzamin maturalny w 2023 może nadal wydawać się odległą perspektywą. My jednak wiemy, że na skuteczne przygotowanie do nowej, trudniejszej matury wcale nie zostało aż tak wiele czasu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy podręczniki, które pomagają uczniom stopniowo i systematycznie poznawać oraz utrwalać typy zadań, które pojawiły się w opublikowanym przez CKE Informatorze do egzaminu maturalnego z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023.

Poznaj Passwod Reset

Poznaj Checkpoint

Matura 2023: Nowe typy zadań

Szkolenia online

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wydarzeń oraz nagrań szkoleń, które pomogą nauczycielom zrozumieć zmiany wprowadzone w strukturze matury od 2023 roku oraz przedstawią sprawdzone sposoby na rozwijanie nowych umiejętności językowych. Jesteśmy przekonani, że wiedza i wskazówki przekazywane przez naszych ekspertów pomogą skutecznie przygotować uczniów do nowego egzaminu dojrzałości!

Obejrzyj

Materiały do wykorzystania w klasie oraz zdalnie!

Szukasz dodatkowych materiałów utrwalających gramatykę lub środki językowe, pozwalających uczniom ćwiczyć umiejętności językowe, które sprawiają im największy problem? Już wkrótce znajdziesz tu materiały, które ułatwią uczniom przygotowania do matury 2023.

Grupa dla nauczycieli

Szukasz więcej informacji na temat zmian w egzaminie maturalnym? Potrzebujesz dodatkowych materiałów lub chcesz podzielić się własnymi pomysłami na lekcje? Dołącz do grupy Roadmap to matura - grupa dla nauczycieli angielskiego!

DOŁĄCZ