Matura 2023 – zobacz, co ważnego się zmieni!

Zapraszamy do zapoznania się z analizą kluczowych zmian w egzaminie dojrzałości z języka angielskiego od 2023 roku, którą przygotował dr Grzegorz Śpiewak!

W marcu tego roku Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała od dawna zapowiadany Informator o egzaminie maturalnym z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023. Wiemy, że obecnie Państwo i Państwa uczniowie są w ferworze przygotowań do tegorocznej matury, która po trzech semestrach pracy zdalnej może budzić większą niż zwykle niepewność i obawy. Właśnie dlatego na bieżąco wspieramy Państwa za pomocą naszego programu Exam Emergency Support 2021!

Jednocześnie nasi eksperci planują już działania, które wesprą Państwa nie tylko w dogłębnym zrozumieniu zmian w egzaminie maturalnym od 2023 roku, ale przede wszystkim ułatwią ich uwzględnienie w codziennej pracy z uczniami. Na początek przedstawiamy analizę porównawczą autorstwa dr. Grzegorza Śpiewaka, dzięki której poznają Państwo najbardziej istotne różnice między obecnym egzaminem dojrzałości a maturą od 2023 roku.

Pobierz analizę w pliku PDF

Pobierz analizę w formie prezentacji

Skontaktuj się z reprezentantem