Repetytoria maturalne 25% TANIEJ!

Wiemy, jak bardzo cenią Państwo pracę z naszymi repetytoriami podczas przygotowań do egzaminu maturalnego. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę na nowy rok szkolny 2018/2019, w ramach której do 31 października mogą Państwo kupić repetytoria maturalne z 25% rabatem!

Skontaktuj się z reprezentantem regionalnym, aby:

Repetytorium dla uczniów liceów i techników. Poziom podstawowy i rozszerzony. (wersja wieloletnia)

Repetytorium jest wieloletnią wersją bestsellera: Matura 2015. Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony. To wyjątkowe połączenie treningu do matury podstawowej i rozszerzonej pozwala w trakcie jednej lekcji przygotować uczniów do dwóch różnych poziomów egzaminu.

 • Słownictwo rozwijane jest w kontekście wszystkich tematów maturalnych, ze szczególnym naciskiem na związki wyrazowe, wyrażenia czasownikowe i kolokacje.
 • Przygotowanie do matury ułatwiają użyteczne banki zwrotów, modelowe wypowiedzi oraz zestawienie reguł gramatycznych wraz z ćwiczeniami.
 • Zadania egzaminacyjne są w sposób naturalny wplecione w tok zajęć.

Cena promocyjna: 78.30 zł 58,73 zł

Kup w sklepie

Repetytorium dla uczniów liceów i techników. Poziom rozszerzony.

Repetytorium pomaga w przygotowaniach do matury na poziomie rozszerzonym. W przemyślany sposób uczy słownictwa, które rozwijane jest w każdej sekcji, oraz systematycznie rozwija umiejętności językowe w kontekście zadań egzaminacyjnych.

 • Przygotowanie do egzaminu ułatwiają użyteczne banki zwrotów, modelowe wypowiedzi oraz zestawienie reguł gramatycznych.
 • Banki Know your phrases zawierają gotowe do użycia zwroty i ułatwiają tworzenie poprawnych wypowiedzi ustnych i pisemnych.

Cena promocyjna: 69.30 zł 51,98 zł

Kup w sklepie

Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych
NOWOŚĆ! Dostępne od września 2018

Przedstawiamy zupełnie nowe Repetytorium autorstwa Marty Rosińskiej oraz Lyndy Edwards. Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych pomaga nauczycielom przygotowywać uczniów do matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

 • 100% nowego materiału.
 • Rozwój umiejętności językowych w kontekście zadań egzaminacyjnych – zwłaszcza tych, które sprawiają uczniom największy problem.
 • Sekcja „Get lexical” efektywnie wspiera naukę słownictwa, zwłaszcza w kontekście kłopotliwych zagadnień słowotwórstwa czy użycia idiomów.

Matura podstawowa. Repetytorium z testami.

Cena promocyjna: 60.00 zł 45.00zł

Kup w sklepie

Dowiedz się więcej

Repetytorium for Matura

Cena promocyjna: 69.90 zł 52.43zł

Kup w sklepie

Dowiedz się więcej

Regulamin oferty

 1. Promocja trwa od 4 czerwca 2018 do 31 października 2018 r. do 23:59 lub wyczerpania zapasów.
 2. Oferta realizowana jest na www.sklep.macmillan.pl lub przez reprezentanta regionalnego.
 3. Zamówienia zostaną zrealizowane w ciągu 14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia na www.sklep.macmillan.pl lub u reprezentanta regionalnego.
 4. Koszt dostawy oraz forma płatności w przypadku zamówień na www.sklep.macmillan.pl są zgodne z aktualnym regulaminem sklepu.
 5. Darmowa dostawa kurierem i pocztą za zakupy od 149,00 zł brutto, Paczka w Ruchu od 50,00 zł brutto.
 6. Wartość zamówienia może różnić się od wartości zamówienia na formularzu ze względu na sposób zaokrąglenia przez program fakturujący (ok. 0.01-0.05 zł/tytuł).

W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu z reprezentantami!

Skontaktuj się z reprezentantem