Repetytoria maturalne 25% TANIEJ!

Wiemy, jak bardzo cenią Państwo pracę z naszymi repetytoriami podczas przygotowań do egzaminu maturalnego. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę na nowy rok szkolny 2018/2019, w ramach której do 30 listopada mogą Państwo kupić repetytoria maturalne z 25% rabatem!

Skontaktuj się z reprezentantem regionalnym, aby:


Zapraszamy również do zakupu repetytoriów maturalnych naszego wydawnictwa w niższych cenach w wybranych księgarniach stacjonarnych z ofertą językową.

Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych
NOWOŚĆ!

Przedstawiamy zupełnie nowe Repetytorium autorstwa Marty Rosińskiej oraz Lyndy Edwards. Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych pomaga nauczycielom przygotowywać uczniów do matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

 • 100% nowego materiału.
 • Rozwój umiejętności językowych w kontekście zadań egzaminacyjnych – zwłaszcza tych, które sprawiają uczniom największy problem.
 • Sekcja „Get lexical” efektywnie wspiera naukę słownictwa, zwłaszcza w kontekście kłopotliwych zagadnień słowotwórstwa czy użycia idiomów.

Cena promocyjna: 78.30 zł 58,73 zł

Kup w sklepie

Repetytorium dla uczniów liceów i techników. Poziom podstawowy i rozszerzony. (wersja wieloletnia)

Repetytorium jest wieloletnią wersją bestsellera: Matura 2015. Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony. To wyjątkowe połączenie treningu do matury podstawowej i rozszerzonej pozwala w trakcie jednej lekcji przygotować uczniów do dwóch różnych poziomów egzaminu.

 • Słownictwo rozwijane jest w kontekście wszystkich tematów maturalnych, ze szczególnym naciskiem na związki wyrazowe, wyrażenia czasownikowe i kolokacje.
 • Przygotowanie do matury ułatwiają użyteczne banki zwrotów, modelowe wypowiedzi oraz zestawienie reguł gramatycznych wraz z ćwiczeniami.
 • Zadania egzaminacyjne są w sposób naturalny wplecione w tok zajęć.

Cena promocyjna: 78.30 zł 58,73 zł

Kup w sklepie

Repetytorium dla uczniów liceów i techników. Poziom rozszerzony.

Repetytorium pomaga w przygotowaniach do matury na poziomie rozszerzonym. W przemyślany sposób uczy słownictwa, które rozwijane jest w każdej sekcji, oraz systematycznie rozwija umiejętności językowe w kontekście zadań egzaminacyjnych.

 • Przygotowanie do egzaminu ułatwiają użyteczne banki zwrotów, modelowe wypowiedzi oraz zestawienie reguł gramatycznych.
 • Banki Know your phrases zawierają gotowe do użycia zwroty i ułatwiają tworzenie poprawnych wypowiedzi ustnych i pisemnych.

Cena promocyjna: 69.30 zł 51,98 zł

Kup w sklepie

Regulamin oferty

 1. Promocja trwa od 4 czerwca 2018 do 30 listopada 2018 r. do 23:59 lub wyczerpania zapasów.
 2. Oferta realizowana jest na www.sklep.macmillan.pl lub przez reprezentanta regionalnego.
 3. Zamówienia zostaną zrealizowane w ciągu 14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia na www.sklep.macmillan.pl lub u reprezentanta regionalnego.
 4. Koszt dostawy oraz forma płatności w przypadku zamówień na www.sklep.macmillan.pl są zgodne z aktualnym regulaminem sklepu.
 5. Darmowa dostawa kurierem i pocztą za zakupy od 149,00 zł brutto, Paczka w Ruchu od 50,00 zł brutto.
 6. Wartość zamówienia może różnić się od wartości zamówienia na formularzu ze względu na sposób zaokrąglenia przez program fakturujący (ok. 0.01-0.05 zł/tytuł).
 7. Ceny promocyjne produktów w księgarniach stacjonarnych mogą być inne niż na www.sklep.macmillan.pl.

W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu z reprezentantami!

Skontaktuj się z reprezentantem