Nowe możliwości doskonalenia nauczycieli

Dzięki partnerstwu wydawnictwa Macmillan Education z Norwich Institute for Language Education (NILE) oferujemy bogaty wybór kursów metodycznych dla nauczycieli języka angielskiego w atrakcyjnych cenach.

Welcome to NILE

 
 
 

Kursy metodyczne najwyższej jakości

Instytut NILE to specjalistyczny ośrodek doskonalenia nauczycieli z siedzibą w Norwich, który szczyci się 21-letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla anglistów na każdym szczeblu rozwoju zawodowego.

Kursy prowadzą renomowani trenerzy, a jakość szkoleń potwierdzona została przez niezależne instytucje, takie jak British Council, EQUALS, Aqueduto oraz nominację do nagrody ELTons Award for Digital Innovation 2015. W 2015 roku, British Council uznał Instytut NILE za najlepszy ośrodek doskonalenia nauczycieli w Wielkiej Brytanii.

Różne formy szkoleń dostosowane do indywidualnych potrzeb nauczycieli

 • Ośmiotygodniowe kursy metodyczne prowadzone online przez indywidualnego tutora
 • Dwutygodniowe kursy stacjonarne w Wielkiej Brytanii, które podlegają finansowaniu w ramach programu Erasmus+
 • Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge CELTA i Delta zapewniające niemal stuprocentową zdawalność*
 • Studia magisterskie i podyplomowe elastycznie dostosowane do trybu pracy nauczyciela
 • Programy szkoleniowe i doradcze dla instytucji edukacyjnych z wieloletnią historią współpracy z ministerstwami edukacji i ośrodkami doskonalenia nauczycieli w 30 krajach na całym świecie

  *99% uczestników kursów NILE z Wielkiej Brytanii i 100% z zagranicy zdało egzamin CELTA

 
 
 

Introducing NILE Online

Nowoczesne, wygodne i angażujące kursy internetowe

To propozycja nawet dla najbardziej zapracowanych nauczycieli. Wystarczy poświęcić pięć godzin tygodniowo przez dwa miesiące, aby zdobyć szereg praktycznych umiejętności, które już od pierwszych zajęć można wypróbować w klasie ze swoimi uczniami.

Kursy NILE Online prowadzą wysoko wykwalifikowani wykładowcy, którzy na bieżąco dostosowują program szkolenia do indywidualnych potrzeb uczestników.

Różnorodne multimedialne materiały szkoleniowe oraz unikalne typy zadań angażują i motywują uczestników do ukończenia kolejnych modułów kursów. Innowacyjne narzędzia cyfrowe zaprojektowane specjalnie na potrzeby kursu, umożliwiają szybkie udzielanie informacji zwrotniej, współpracę i wymianę poglądów pomiędzy uczestnikami – nauczycielami z całego świata.

Promocja dla polskich nauczycieli! 25% rabatu na kursy NILE Online

Pobierz kod promocyjny (pdf)

Kursy NILE Online objęte są akredytacją Eaquals and AQUEDUTO. W 2015 roku zostały nominowane do nagrody ELTons Award for Digital Innovation 2015

Wypróbuj bezpłatnie przykładowy moduł kursu

Zobacz przykłady multimedialnych zadań

Osiemnaście tematów metodycznych kursów stacjonarnych

Dwutygodniowe kursy stacjonarne są nie tylko doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy i wielokrotnego zastosowania jej w praktyce, lecz także do wymiany doświadczeń z nauczycielami z całego świata. Każdy kurs poprzedza dogłębna analiza potrzeb uczestników tak, aby program został jak najlepiej dostosowany do wymagań nauczycieli. Szkoleniom towarzyszy atrakcyjny program kulturowy, który odbywa się w niepowtarzalnej atmosferze zabytkowego Norwich - Miasta Literatury UNESCO.

Promocja dla polskich nauczycieli! 10% rabatu i zwolnienie z opłaty rejestracyjnej.

Pobierz kod promocyjny (pdf)

Jak uzyskać środki na finansowanie kursów?

 • Wszystkie kursy stacjonarne NILE podlegają finansowaniu w ramach programu Erasmus+ (akcja 1, mobilność kadry edukacyjnej).
 • Kursy stacjonarne objęte są akredytacją British Council i Eaquals.

 

Dowiedz się, jak uzyskać finansowanie Erasmus+

Przeczytaj więcej o programie Erasmus+

Specjalne zniżki dla polskich nauczycieli

Dzięki partnerstwu wydawnictwa Macmillan Education z Instytutem NILE jesteśmy w stanie zaoferować polskim nauczycielom specjalne zniżki:

 • 25% rabatu na kursy NILE Online
 • 10% rabatu + bezpłatna rejestracja na kursy stacjonarne
 • 10% rabatu na kursy CELTA, Delta i studia magisterskie

Pobierz kod promocyjny

Aby otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt z nami:
email: training@macmillan.pl
telefon: 22 32 11 925; 605 990 122.