Pierwszy Ogólnopolski Test Diagnostyczny

Pierwszy Ogólnopolski Test Diagnostyczny dla uczniów klas VII, opracowany i przeprowadzony przez zespół ekspertów wydawnictwa Macmillan, zakończył się 11 lutego, mamy już komplet wyników, pora więc na podsumowanie!

Nasz test diagnostyczny wzbudził ogromne emocje, zwłaszcza wśród samych nauczycieli, o czym świadczą burzliwe dyskusje w mediach społecznościowych.

Pobierz podsumowanie w pliku PDF

 

Dziękujemy za udział w teście diagnostycznym. Nadal mogą Państwo pobrać zestaw materiałów potrzebnych do przeprowadzenia testu opracowanego przez zespół naszych ekspertów na bazie zadań przykładowych z Informatora o egzaminie ósmoklasisty i arkusza próbnego!

Pobierz zestaw testu diagnostycznego

 

Uczestnicy programu mogą zapoznać się z wynikami testu diagnostycznego. Poniżej zostały opisane kroki, które prosimy wykonać w celu sprawdzenia wyników.

Po ukończeniu rejestracji zachęcamy do pobrania arkusza testu diagnostycznego oraz klucza odpowiedzi dostępnych po zalogowaniu w serwisie. Poniżej zostały opisane kroki, które prosimy wykonać w celu pobrania materiałów.

  1. Zaloguj się do serwisu. Podczas logowania wpisz e-mail oraz hasło podane w trakcie rejestracji.
  2. Po zalogowaniu przejdź do działu Pierwszy Ogólnopolski Test Diagnostyczny lub wejdź na stronę www.macmillan.pl/test-diagnostyczny.
  3. Następnie wybierz sekcję „Materiały do pobrania”. W tej części znajdują się materiały do przeprowadzenia testu diagnostycznego. Po uzyskaniu wyników prosimy o wprowadzenie danych w zakładce „Wprowadzenie wyników”.

W przypadku pytań, prosimy o wiadomość na adres: probnyegzamin@macmillan.pl

Publikacje przygotowujące do testu: