< wróć
zamknij x

TOGETHER WE CAN!

 

Szczegóły wideo:

  • Typ szkolenia: wideo
  • Trener: prof. UAM dr hab. Jacek Pyżalski
  • Język: polski
bezpłatne
Oglądaj

Opis szkolenia:

Już za kilkadziesiąt godzin rozpoczniemy kolejny rok szkolny. Za nami wakacyjny wypoczynek, poprzedziły go jednak dramatyczne wydarzenia: wojna i jej tragiczne konsekwencje, także dla polskiej szkoły, równolegle zmagającej się ze skutkami niedawnej pandemii i przymusowej edukacji zdalnej. Jak te bezprecedensowe, zewnętrzne kryzysy przełożą się w najbliższych tygodniach i miesiącach na Państwa relacje z uczniami oraz na relacje rówieśnicze w zespole klasowym? Co zrobić, żeby w ten nowy rok szkolny wejść naprawdę razem?

W trakcie tej sesji przyjrzymy się bliżej kilku zasadom pracy wychowawczej i konkretnym rozwiązaniom, przydatnym w pracy z uczniami, z którymi chcemy budować proces grupowy oraz wspierać ich w tworzeniu wartościowych relacji z ich koleżankami i kolegami. Weźmiemy także pod lupę zachowania i interwencje, które przynoszą zwykle efekty odwrotne do zamierzonych, czyli błędy wychowawcze, które wszyscy przecież czasami popełniamy...

prof. UAM dr hab. Jacek Pyżalski

Trener:

prof. UAM dr hab. Jacek Pyżalski

Pedagog specjalny, prof. Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczestnik i koordynator ok. 60 krajowych i międzynarodowych projektów badawczych. Trener w obszarze komunikowania i trudnych zachowań oraz ekspert w zakresie edukacji medialnej. Autor licznych publikacji.

czytaj dalej

Certyfikat

generuj certyfikat »

Wypełnij formularz, a imienny certyfikat prześlemy do Ciebie mailem:

Jeśli podasz dane szkoły, będziemy mogli wysyłać do Ciebie informacje o szkoleniach, które Cię interesują:

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o obecnych i kolejnych szkoleniach metodycznych, nowościach, produktach, promocjach i usługach Macmillan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Zaznacz poniżej czy wyrażasz zgodę na zapis do newslettera.
 
X

To wideo jeszcze nie ma recenzji

Bądź pierwszy i dodaj swoją recenzję dla tego wideo. Żeby dodać recenzję musisz być uczestnikiem wideo i być zalogowany na swoje konto.

Dodaj recenzję

Recenzje może wystawić tylko uczestnik wideo po zalogowaniu.

Inne z tej sekcji

Inne tego autora

Inspirujemy, wspieramy, towarzyszymy w rozwoju

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie a otrzymasz pełen dostęp do szkoleń Instytutu

Zarejestruj się

Rejestracja zajmie tylko 3 minuty.