Egzaminy

Oficjalne dokumenty, komentarze ekspertów, szkolenia oraz inne materiały, które pomogą Państwu przygotować uczniów do egzaminów!

  • Egzamin ósmoklasisty

    Wszystko, co o nowym egzaminie musi wiedzieć nauczyciel, dyrektor szkoły, rodzic, czy sam uczeń. Najnowsze informacje, najlepsi eksperci, najnowocześniejsze materiały wspierające. Jak się przygotować, o co zadbać, z czego i jak się uczyć?

    więcej
  • Egzamin maturalny

    Przygotowanie do matury będzie prostsze dzięki materiałom zamieszczonym w serwisie, znajdą tu Państwo m.in. oficjalne dokumenty, praktyczne porady ekspertów oraz zadania maturalne.

    więcej
Bądź na bieżąco!
Chcesz być informowany w pierwszej kolejności o następnych wydarzeniach?

Chcę otrzymywać informacje o:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Macmillan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 146A. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez Macmillan Polska Sp. z o.o. wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

Będziemy przesyłać informacje nie częściej niż raz w tygodniu.
Dowiesz się więcej o programie, otrzymasz przypomnienia o wydarzeniach i materiałach do pobrania.