Egzaminy

Oficjalne dokumenty, komentarze ekspertów, szkolenia oraz inne materiały, które pomogą Państwu przygotować uczniów do egzaminów!

  • Egzamin ósmoklasisty

    Wszystko, co o nowym egzaminie musi wiedzieć nauczyciel, dyrektor szkoły, rodzic, czy sam uczeń. Najnowsze informacje, najlepsi eksperci, najnowocześniejsze materiały wspierające. Jak się przygotować, o co zadbać, z czego i jak się uczyć?

    więcej
  • Roadmap

    Przed nauczycielami liceów i techników wielkie wyzwanie! We wrześniu 2019 r. w klasach pierwszych zaczną równolegle funkcjonować dwie podstawy programowe i dwa cykle kształcenia. Jak odnaleźć się wobec nowego wyzwania, jak przygotować siebie i swoich uczniów do nowego egzaminu? Pomożemy Państwu zrozumieć nadchodzące zmiany!

    więcej
Bądź na bieżąco!
Chcesz być informowany w pierwszej kolejności o następnych wydarzeniach?

Chcę otrzymywać informacje o:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Macmillan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 146A. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez Macmillan Polska Sp. z o.o. wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

Będziemy przesyłać informacje nie częściej niż raz w tygodniu.
Dowiesz się więcej o programie, otrzymasz przypomnienia o wydarzeniach i materiałach do pobrania.