Szkoły językowe i uczelnie wyższe

W tym dziale znajdziesz bezpłatne lekcje pokazowe kursów Macmillan, aby przeprowadzić pierwsze zajęcia w nowym roku szkolnym. Dowiesz się jakie ćwiczenia i gry zaproponować uczniom, aby zajęcia były bardziej wciągające. Uzyskasz dostęp do bezpłatnych szkoleń, zestawów nauczycielskich oraz poradników metodycznych.

Przetestuj nasze podręczniki

Zapraszamy do bezpłatnego pobierania lekcji okazowych kursów Macmillan. W skład bezpłatnego zestawu wchodzą strony z podręcznika, zeszytu ćwiczeń i książki nauczyciela wraz z nagraniami mp3. To wszystko czego potrzebują Państwo, aby przeprowadzić pierwsze zajęcia w nowym roku szkolnym.

wyszukaj podręczniki z darmowymi lekcjami

Pomysły na ciekawe lekcje

Jak sprawić, żeby uczniowie poznali się lepiej i polubili już od pierwszych zajęć? Jakie elementy powinny znaleźć się w "Classroom contract". Jakie ćwiczenia i gry zaproponować uczniom, aby zajęcia były bardziej interesujące i wciągające? Zapraszamy do pobrania bezpłatnych materiałów, które uatrakcyjnią każde zajęcia.

Macmillan Partners

Partnerstwo z Macmillan to niezwykły pakiet korzyści dla wszystkich - dyrektorów szkół, lektorów i studentów. Bezpłatnie oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia, zestawy nauczycielskie oraz poradniki metodyczne. Ponadto partnerzy otrzymują rabaty na multimedia i rozwiązania blended learning oraz stałą opiekę metodyczną wydawnictwa!

Dowiedz się więcej
  • Macmillan approach to 21st century...

    Na rok akademicki 2018 – 2019 proponujemy Państwu aż 38 sesji metodycznych i rozwojowych, które tworzą program "Macmillan approach to 21st century teaching & learning". O założeniach tego programu mówi dr Grzegorz Śpiewak w krótkim wprowadzeniu video. Tegoroczne sesje prezentujemy poniżej w 10 blokach tematycznych. Każdy z tych bloków rozpoczyna się filmikiem dr. Grzegorza Śpiewaka, który w kilku słowach przedstawia koncepcję poszczególnych szkoleń. Zapraszamy serdecznie!

    Szczegóły