Szkoły językowe i uczelnie wyższe

W tym dziale znajdziesz bezpłatne lekcje pokazowe kursów Macmillan, aby przeprowadzić pierwsze zajęcia w nowym roku szkolnym. Dowiesz się jakie ćwiczenia i gry zaproponować uczniom, aby zajęcia były bardziej wciągające. Uzyskasz dostęp do bezpłatnych szkoleń, zestawów nauczycielskich oraz poradników metodycznych.

Przetestuj nasze podręczniki

Zapraszamy do bezpłatnego pobierania lekcji okazowych kursów Macmillan. W skład bezpłatnego zestawu wchodzą strony z podręcznika, zeszytu ćwiczeń i książki nauczyciela wraz z nagraniami mp3. To wszystko czego potrzebują Państwo, aby przeprowadzić pierwsze zajęcia w nowym roku szkolnym.

wyszukaj podręczniki z darmowymi lekcjami

Pomysły na ciekawe lekcje

Jak sprawić, żeby uczniowie poznali się lepiej i polubili już od pierwszych zajęć? Jakie elementy powinny znaleźć się w "Classroom contract". Jakie ćwiczenia i gry zaproponować uczniom, aby zajęcia były bardziej interesujące i wciągające? Zapraszamy do pobrania bezpłatnych materiałów, które uatrakcyjnią każde zajęcia.

Macmillan Partners

Partnerstwo z Macmillan to niezwykły pakiet korzyści dla wszystkich - dyrektorów szkół, lektorów i studentów. Bezpłatnie oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia, zestawy nauczycielskie oraz poradniki metodyczne. Ponadto partnerzy otrzymują rabaty na multimedia i rozwiązania blended learning oraz stałą opiekę metodyczną wydawnictwa!

Dowiedz się więcej
 • Macmillan approach to 21st century...

  Aż 38 sesji metodycznych w 10 blokach tematycznych do wyboru znajdą Państwo w specjalnym programie profesjonalnego rozwoju zawodowego dla lektorów szkół językowych i wyższych uczelni! Sesje przygotowujemy specjalnie dla Państwa i przeprowadzamy je w Państwa szkole lub uczelni. Dla instytucji partnerskich wydawnictwa Macmillan szkolenia te są całkowicie bezpłatne.

  Szczegóły
 • Bezpłatne szkolenia online MACMILLAN WEBINARS

  Bezpłatne szkolenia internetowe adresowane do nauczycieli języka angielskiego prowadzone przez znakomitych, znanych na całym świecie trenerów. Podczas szkoleń uczestnicy mogą zadawać pytania, a ukończenie szkolenia potwierdza certyfikat uczestnictwa.

  • Get Set for Success Special
  • Happy Birthday onestopenglish
  • Flipping the Classroom - Dave Spencer
  Szczegóły