< wróć
zamknij x

ALL KIDS CAN SPEAK

Jak sprawić, by uczniowie klas 1-3 więcej i chętniej mówili po angielsku

 

Szczegóły wideo:

  • Typ szkolenia: wideo
  • Sektor: szkoła podstawowa klasy 1-3
  • Trener: Małgorzata Mróz
  • Język: polski
bezpłatne
Oglądaj

Opis szkolenia:

Każdy nauczyciel doskonale zna to uczucie, kiedy na początku zajęć dzieci podekscytowane wbiegają do sali i przekrzykując się opowiadają nam o tym, co im się przydarzyło. Chcą pochwalić się swoimi nowymi odkryciami, pokazać swoje rzeźby z plasteliny, czy zdjęcie nowego zwierzaka, albo wyjaśnić, dlaczego są smutni. Nie ma wątpliwości co do tego, że dzieciaki mają zapał do mówienia - ale co i jak zrobić, żeby wyrażały go po angielsku?

W trakcie tej praktycznej sesji podzielę się mnóstwem sprawdzonych pomysłów na to, żeby dziecko także w języku obcym potrafiło komunikować się spontanicznie i z dużą dozą pewności siebie. Pokażę liczne zadania, dzięki którym mali uczniowie poznają język angielski w wielu kontekstach, przez co uczą się posługiwać utrwalonymi zwrotami w nowych sytuacjach. Wspólnie przekonamy się, że niezależnie od poziomu umiejętności, każdy uczeń jest w stanie po angielsku reagować, prosić o pomoc, czy wyrażać swoje zdanie. Raz na zawsze udowodnimy, że – jak obiecuje mój tytuł sesji – all kids can speak!

Małgorzata Mróz

Trener:

Małgorzata Mróz

Uczy angielskiego od ponad 10 lat, obecnie w szkole języków obcych Ach i Och na warszawskiej Pradze, gdzie pełni funkcję metodyka...

czytaj dalej

Certyfikat

generuj certyfikat »

Wypełnij formularz, a imienny certyfikat prześlemy do Ciebie mailem:

Jeśli podasz dane szkoły, będziemy mogli wysyłać do Ciebie informacje o szkoleniach, które Cię interesują:

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o obecnych i kolejnych szkoleniach metodycznych, nowościach, produktach, promocjach i usługach Macmillan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Zaznacz poniżej czy wyrażasz zgodę na zapis do newslettera.
 
X

Materiały dla uczestnika

To wideo jeszcze nie ma recenzji

Bądź pierwszy i dodaj swoją recenzję dla tego wideo. Żeby dodać recenzję musisz być uczestnikiem wideo i być zalogowany na swoje konto.

Dodaj recenzję

Recenzje może wystawić tylko uczestnik wideo po zalogowaniu.

Inne z tej sekcji

Inspirujemy, wspieramy, towarzyszymy w rozwoju

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie a otrzymasz pełen dostęp do szkoleń Instytutu

Zarejestruj się

Rejestracja zajmie tylko 3 minuty.