Wróć

Jak UCZYĆ online dzieci w wieku wczesnoszkolnym

  • Sektor: szkoła podstawowa klasy 1-3
  • Trener: Katarzyna Komarnicka
  • Język: polski
bezpłatne
Oglądaj

Opis:

Wiemy, w jak trudnej sytuacji znaleźli się Państwo po wprowadzeniu okresu kwarantanny. Zewsząd piętrzą się naciski, żeby teraz, już, natychmiast „zacząć uczyć online”. Domagają się tego rodzice i dyrektorzy szkół. Tyle że, za tą presją nie idzie realne, konkretne wsparcie. W tej sytuacji, jak zwykle, mogą Państwo liczyć na ekspertów wydawnictwa Macmillan, którzy przygotowali dla Państwa serię wideo-poradników „Jak UCZYĆ online”.

Nieprzypadkowo wyraz „UCZYĆ” w tytule jest napisany wielkimi literami. Nie chodzi przecież o to, żeby jedynie coś uczniom wysłać (np. zestaw handoutów, linków, czy nazwę aplikacji), lecz raczej o to, aby sami Państwo wiedzieli, jak z tego czy innego zasobu lub narzędzia on-line sensownie skorzystać, żeby:

  • rozwijać różnorodne umiejętności językowe i komunikacyjne;
  • autentycznie zaangażować uczniów do sensownej aktywności poznawczej;
  • zbudować z uczniami relację na odległość, pokazać, że nam na nich zależy i że ich wspieramy w sytuacji, która jest dla nas wszystkich bezprecedensowa.

W tym odcinku naszego wideo-przewodnika Katarzyna Komarnicka podpowiada, jak sensownie uczyć online dzieci i radzi, w jaki sposób odnaleźć się w nowej rzeczywistości pracy zdalnej.

Katarzyna Komarnicka

Trener:

Katarzyna Komarnicka

Certyfikat

Certyfikat jest dostępny po zalogowaniu na konto

Materiały

Materiały są dostępne po zalogowaniu na konto

Inspirujemy, wspieramy, towarzyszymy w rozwoju

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie a otrzymasz pełen dostęp do szkoleń

Zarejestruj się

Rejestracja zajmie tylko 3 minuty.