Jesteśmy gotowi do matury!

Powitanie nowego roku szkolnego oznacza jednocześnie początek intensywnych powtórek i przygotowań do egzaminu maturalnego. Jesteśmy gotowi na to wyzwanie!

Aby wesprzeć nauczycieli w pracy z tegorocznymi maturzystami, stworzyliśmy szeroki i zróżnicowany zestaw narzędzi, które z pewnością przydadzą się na zajęciach.

All set for MATURA

 

Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych

NOWOŚĆ!
Numer MEN: 931/2018

Przedstawiamy zupełnie nowe Repetytorium autorstwa Marty Rosińskiej oraz Lyndy Edwards. Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych pomaga nauczycielom przygotowywać uczniów do matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

  • 100% nowego materiału.
  • Rozwój umiejętności językowych w kontekście zadań egzaminacyjnych – zwłaszcza tych, które sprawiają uczniom największy problem.

Kup w sklepie

Dowiedz się więcej o repetytorium

 

Gra Forbidden Words

Dzięki zaadaptowaniu popularnej gry karcianej Taboo nauka słownictwa maturalnego zamienia się w rozrywkę i przyjemność. Gra Forbidden words ułatwia przełamanie bariery w mówieniu i zmniejsza związany z nią stres, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako jeden z elementów treningu do matury ustnej.

Kup w sklepie

Dowiedz się więcej

Use of English Worksheets

Dodatkowe zestawy zadań sprawdzających znajomość środków językowych, autorstwa dr Moniki Cichmińskiej, pomogą w przygotowaniu uczniów do obu poziomów egzaminu! Pięć rozdziałów można już teraz pobrać z naszej strony.

Nauczyciele, którzy wybiorą nowe Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych, mogą pobrać wszystkie 14 unitów z serwisu staffroom.pl.

Kup w sklepie


 

Matura TV

Seria pięciu filmów edukacyjnych na temat przygotowania do egzaminu dojrzałości z udziałem Marty Rosińskiej, autorki bestsellerowych podręczników i repetytoriów maturalnych, oraz dr. Grzegorza Śpiewaka, naczelnego konsultanta ds. metodyki nauczania wydawnictwa Macmillan.

Obejrzyj wszystkie odcinki

 

Nauka słownictwa

Listy słów z nowego Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych są dostępne w bezpłatnej aplikacji Quizlet, która wspiera uczniów w nauce słownictwa.

Dowiedz się więcej

... i więcej

Dla nowego Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych dostępne będą również: bezpłatne oprogramowanie tablic interaktywnych dla nauczycieli oraz dodatkowe testy w formacie plików Word i PDF.

 

Skontaktuj się z reprezentantem