Jesteśmy gotowi do matury!

Powitanie nowego roku szkolnego oznacza jednocześnie początek intensywnych powtórek i przygotowań do egzaminu maturalnego. Jesteśmy gotowi na to wyzwanie!

Aby wesprzeć nauczycieli w pracy z tegorocznymi maturzystami, stworzyliśmy szeroki i zróżnicowany zestaw narzędzi, które z pewnością przydadzą się na zajęciach.

All set for MATURA

 

Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych

NOWOŚĆ! Dostępne od września 2018

Przedstawiamy zupełnie nowe Repetytorium autorstwa Marty Rosińskiej oraz Lyndy Edwards. Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych pomaga nauczycielom przygotowywać uczniów do matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

  • 100% nowego materiału.
  • Rozwój umiejętności językowych w kontekście zadań egzaminacyjnych – zwłaszcza tych, które sprawiają uczniom największy problem.

Dowiedz się więcej o repetytorium

Gra Forbidden Words

Dzięki zaadaptowaniu popularnej gry karcianej Taboo nauka słownictwa maturalnego zamienia się w rozrywkę i przyjemność. Gra Forbidden words ułatwia przełamanie bariery w mówieniu i zmniejsza związany z nią stres, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako jeden z elementów treningu do matury ustnej.

Kup w sklepie

Dowiedz się więcej

Use of English Worksheets

Dodatkowe zestawy zadań sprawdzających znajomość środków językowych, autorstwa dr Moniki Cichmińskiej, pomogą w przygotowaniu uczniów do obu poziomów egzaminu! Pięć rozdziałów można już teraz pobrać z naszej strony.

Nauczyciele, którzy wybiorą nowe Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych, będą mogli już wkrótce pobrać wszystkie 14 unitów z serwisu staffroom.pl.

Kup w sklepie


 

Matura TV

Seria pięciu filmów edukacyjnych na temat przygotowania do egzaminu dojrzałości z udziałem Marty Rosińskiej, autorki bestsellerowych podręczników i repetytoriów maturalnych, oraz dr. Grzegorza Śpiewaka, naczelnego konsultanta ds. metodyki nauczania wydawnictwa Macmillan.

Obejrzyj wszystkie odcinki

 

Nauka słownictwa

Listy słów z nowego Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych są dostępne w bezpłatnej aplikacji Quizlet, która wspiera uczniów w nauce słownictwa.

Dowiedz się więcej

... i więcej

Dla nowego Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych dostępne będą również: bezpłatne oprogramowanie tablic interaktywnych dla nauczycieli oraz dodatkowe testy w formacie plików Word i PDF.

 

Skontaktuj się z reprezentantem

Pokaż reprezentantów