Barbara Bednarczyk

Krótkie BIO

Nauczycielka języka angielskiego z 17 letnim stażem. Uczyła w wielu grupach wiekowych, ale najbliższa jest jej edukacja najmłodszych. Do niedawna pełniła funkcję metodyka i wicedyrektora w jednym z przedszkoli w Białymstoku. Obecnie pracuje jako metodyk w Szkole Języków Obcych Enjoy w Warszawie.

Ponadto Basia organizuje warsztaty dla dzieci z książką anglojęzyczną, fartuchowe opowieści oraz językowe warsztaty teatralne. Współpracowała m.in. z Galerią Arsenał na Festiwalu Książki Artystycznej dla Dzieci oraz na Festiwalu Up To Date. Inspiruje też nauczycieli na szkoleniach, konferencjach, w artykułach, które pisze dla „Horyzontów Anglistyki” oraz na łamach swojego bloga, fanpage’a BB’s Playground i grupy Kartonowa Królowa. Uwielbia tworzyć własne materiały dydaktyczne z tektury i prześcieradeł i z chęcią dzieli się pomysłami na ich wykorzystanie.

Prywatnie jest mamą Olka i Mikołaja, w których zaszczepia miłość do języka angielskiego. Jest miłośniczką książek dla dzieci, a w szczególności serii „Mr Men and Little Miss”.

Zasoby wideo

Wróć do zespołu trenerów