< wróć
zamknij x

ALL KIDS CAN SUCCEED

O szansie na sukces dla każdego pierwszoklasisty

 

Szczegóły wideo:

  • Typ szkolenia: wideo
  • Sektor: szkoła podstawowa klasy 1-3
  • Trener: Ewa Piotrowska
  • Język: polski
bezpłatne
Oglądaj

Opis szkolenia:

Ile dzieci w klasie, tyle osobowości, talentów i potrzeb. Jak pomóc jednym rozwinąć skrzydła, a inne wesprzeć, by zrobiły kolejny krok, choćby całkiem jeszcze nieduży? Jak organizować zajęcia językowe tak, by wszyscy mali uczniowie poczuli się zauważeni, ważni i mieli poczucie sukcesu, każdy na własną miarę?

Rozwiązanie, którym chcę się podzielić w tej sesji, to unikalna koncepcja konstruowania i przeprowadzania zadań językowych w naprawdę elastyczny sposób. W swojej prezentacji pokażę różne przykłady zadań, które można wykonać na trzech poziomach trudności, tak aby jak najlepiej dostosować wymagania do potrzeb i możliwości konkretnej grupy oraz poszczególnych dzieci. Przykładowe zadania pochodzą z serii Kids Can, której myślą przewodnią jest, by dać każdemu dziecku wiarę we własne możliwości językowe i szansę na sukces.

Ewa Piotrowska

Trener:

Ewa Piotrowska

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego oraz Wydziału Geografii Uniwersytetu Warszawskiego, a także Podyplomowego Studium Kompetencji Psychologicznych i Negocjacyjnych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada również dyplomy Delta Module One oraz Delta Module Three, ze specjalizacja Young Learners...

czytaj dalej

Certyfikat

generuj certyfikat »

Wypełnij formularz, a imienny certyfikat prześlemy do Ciebie mailem:

Jeśli podasz dane szkoły, będziemy mogli wysyłać do Ciebie informacje o szkoleniach, które Cię interesują:

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o obecnych i kolejnych szkoleniach metodycznych, nowościach, produktach, promocjach i usługach Macmillan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Zaznacz poniżej czy wyrażasz zgodę na zapis do newslettera.
 
X

Materiały dla uczestnika

To wideo jeszcze nie ma recenzji

Bądź pierwszy i dodaj swoją recenzję dla tego wideo. Żeby dodać recenzję musisz być uczestnikiem wideo i być zalogowany na swoje konto.

Dodaj recenzję

Recenzje może wystawić tylko uczestnik wideo po zalogowaniu.

Inne z tej sekcji

Inspirujemy, wspieramy, towarzyszymy w rozwoju

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie a otrzymasz pełen dostęp do szkoleń Instytutu

Zarejestruj się

Rejestracja zajmie tylko 3 minuty.