Ewa Piotrowska

Krótkie BIO

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego oraz Wydziału Geografii Uniwersytetu Warszawskiego, a także Podyplomowego Studium Kompetencji Psychologicznych i Negocjacyjnych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada również dyplomy Delta Module One oraz Delta Module Three, ze specjalizacja Young Learners.

Przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła 20 lat temu. Pracowała z dziećmi i młodzieżą w szkołach językowych oraz w Gimnazjum nr 37 w Warszawie. Pełniła funkcję metodyka w warszawskiej szkole językowej. Od 14 lat związana z Wydawnictwem Macmillan. W roli redaktora merytorycznego nadzorowała prace nad wieloma flagowymi tytułami Wydawnictwa, m.in. Bugs World, Bugs Team, Tiger, Tiger&Friends. Jest również autorką lub współautorką licznych materiałów uzupełniających do podręczników, m.in. Książka Nauczyciela Angielski dla zerówek, zeszyty ćwiczeń tj. Colin w Moim Domu, publikacje metodyczne tj. Ocenianie Kształtujące, Hot Start, Klucze sukcesu, jak również programy nauczania i rozkłady materiału do podręczników Wydawnictwa Macmillan.

Prywatnie – szczęśliwa żona i mama nastolatki i sześciolatka. Pasjonatka przygód na łonie natury – wycieczek górskich i rowerowych. We wszystkim, co robi stara się znaleźć coś, co wywołuje uśmiech.

Zasoby wideo

Wróć do zespołu trenerów