Próbny Egzamin Ósmoklasisty

Dzięki naszemu programowi nauczyciele szkół podstawowych mogą sprawdzić poziom wiedzy językowej swoich uczniów przed egzaminem ósmoklasisty. W ostatniej edycji programu Próbny Egzamin Ósmoklasisty, którą przeprowadziliśmy zimą 2023 roku, wzięło udział ponad 7 tysięcy nauczycieli! Zapraszamy do pobrania bezpłatnych materiałów oraz zapoznania się z podsumowaniem wyników uzyskanych przez uczniów.

Zarejestruj się i pobierz zestaw materiałów

Przeczytaj raport z podsumowaniem wyników »

O egzaminie ósmoklasisty

Oficjalne informacje, publikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, oraz artykuły ekspertów naszego wydawnictwa, które w przystępny sposób wyjaśniają zmiany wprowadzone w formule egzaminu w 2023 i 2024 roku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia online

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wydarzeń oraz nagrań szkoleń, które pomogą Państwu nie tylko lepiej zrozumieć wprowadzone zmiany w wymaganiach, lecz także ułatwią przygotowanie uczniów do egzaminu.

Przejdź

Powtarzanie z Kahoot!

Aby wesprzeć Państwa uczniów podczas przygotowań do egzaminu, stworzyliśmy zestaw quizów w aplikacji Kahoot! Quizy mogą być wykorzystywane podczas zajęć w klasie lub jako forma samodzielnego treningu uczniów w domu. Zostały one skonstruowane na wzór zadań egzaminacyjnych i z pewnością pomogą sprawdzić poziom umiejętności językowych przed egzaminem.

Sprawdź

Materiały do wykorzystania w klasie oraz zdalnie!

Szukasz dodatkowych materiałów kulturowych do wykorzystania podczas lekcji? A może potrzebujesz zestawów zadań powtarzających i utrwalających znajomość środków językowych przed egzaminem? Zapraszamy do pobrania dostępnych materiałów i wykorzystania ich w pracy z uczniami.

Dowiedz się więcej

Blog egzaminacyjny

Zapoznaj się z artykułami naszych ekspertów, którzy podpowiedzą, jak najefektywniej przygotować uczniów do egzaminu!

Dowiedz się więcej

Grupa dla nauczycieli

Szukasz więcej informacji na temat egzaminu ósmoklasisty? Potrzebujesz dodatkowych materiałów na zajęcia? Chcesz podzielić się własnymi pomysłami na pracę z uczniami? Dołącz do grupy Angielski: egzamin ósmoklasisty - grupa dla nauczycieli!

Dołącz

Bestsellerowe materiały

Poznaj nasze bestsellery przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty!

Grammar & Writing Practice

Gra karciana Don't Say It!

Open Tasks Practice