< wróć
zamknij x

Egzamin maturalny 2023

Już niedługo uczniowie będą musieli zmierzyć się z nowym egzaminem dojrzałości w zmienionej, trudniejszej formule. Odpowiednie przygotowanie do niego może okazać się nie lada wyzwaniem – przede wszystkim dla uczniów, lecz także dla samych nauczycieli szkół średnich. Właśnie dlatego opracowaliśmy program, w ramach którego od ponad dwóch lat pomagamy zrozumieć zachodzące zmiany oraz staramy się ułatwić pracę z uczniami, tak aby odnieśli sukces na maturze 2023.

Nowa matura 2023 - z czym zmierzą się uczniowie?

Nie mamy wątpliwości, że nowa matura 2023 będzie dla uczniów prawdziwym wyzwaniem. Dokładnie pokazują to arkusze pokazowe do nowego egzaminu opublikowane przez CKE w marcu br.. Jakie są 3 najważniejsze zmiany? Zapraszamy do zapoznania się z analizą, którą przygotowali dr Anna Parr-Modrzejewska oraz dr Grzegorz Śpiewak.

Sprawdź

O egzaminie maturalnym od 2023 roku

Oficjalne informacje, publikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, a także artykuły ekspertów naszego wydawnictwa, które w przystępny sposób wyjaśniają zmiany wprowadzone w nowej maturze.

Dowiedz się więcej

Próbna matura w formule 2023

Sprawdź poziom wiedzy językowej uczniów, którzy w maju 2023 roku zmierzą się z nowym egzaminem maturalnym. Zarejestruj się aby pobrać bezpłatny zestaw materiałów i przeprowadź próbny egzamin w swojej klasie. Zobacz, jak z nowym egzaminem poradzili sobie trzecioklasiści, którzy wzięli udział w naszej Próbnej maturze w kwietniu/maju 2022 roku!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatny zestaw

Przeczytaj podsumowanie Próbnej Matury

New Matura – Your Positive Impulse

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym cyklu szkoleń metodycznych online. Eksperci naszego wydawnictwa pokażą w jaki sposób rozwijać (mikro)umiejętności oraz ćwiczyć zadania egzaminacyjne z nowego egzaminu maturalnego!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Sukces na nowej maturze!

Nasze podręczniki spełniają wymagania z Nowej Podstawy Programowej z 2018 roku oraz nowego Informatora o egzaminie maturalnym z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023 – dzięki temu umożliwiają realne i skuteczne przygotowanie uczniów do nowego, trudniejszego egzaminu dojrzałości.

Poznaj nasze podręczniki

Szkolenia online

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wydarzeń oraz nagrań szkoleń, które pomogą nauczycielom zrozumieć zmiany wprowadzone w strukturze matury od 2023 roku oraz przedstawią sprawdzone sposoby na rozwijanie nowych umiejętności językowych. Jesteśmy przekonani, że wiedza i wskazówki przekazywane przez naszych ekspertów pomogą skutecznie przygotować uczniów do nowego egzaminu dojrzałości!

Obejrzyj

Grupa dla nauczycieli

Szukasz więcej informacji na temat zmian w egzaminie maturalnym? Potrzebujesz dodatkowych materiałów lub chcesz podzielić się własnymi pomysłami na lekcje? Dołącz do grupy Roadmap to matura - grupa dla nauczycieli angielskiego!

DOŁĄCZ