Nie masz konta?
Zarejestruj się

Pobierz bezpłatny
zestaw zadań na set leksykalny
New Matura Practice: Lexical sets

New Matura Practice: Lexical sets to bezpłatny zestaw 24 zadań przygotowanych przez dr Monikę Cichmińską, autorkę Use of English Practice Book for Matura oraz innych cenionych materiałów maturalnych. Materiał ten składa się z 12 zestawów ćwiczeń, które mają charakter przekrojowej, kumulatywnej powtórki słownictwa ze wszystkich tematów zawartych w podstawie programowej.

Ponadto materiał ten daje możliwość powtórzenia słownictwa w nowym dla ucznia typie zadania egzaminacyjnego na set leksykalny. New Matura Practice: Lexical sets zawiera:

 • 12 zadań otwartych na poziomie podstawowym,
 • 12 zadań otwartych na poziomie rozszerzonym.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zaloguj się i pobierz zestaw New Matura Practice: Lexical sets.

Nie masz konta? Zarejestruj się

New Matura Practice to seria zestawów zadań do matury w formule od 2023 roku. Każdy materiał skupia się na ćwiczeniu innego typu otwartego zadania egzaminacyjnego sprawdzającego znajomość środków językowych na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Materiały są dostępne dla nauczycieli, którzy pracują w szkole ponadpodstawowej z podręcznikami Impulse, New Password, Repetytorium do szkół ponadpodstawowych, Checkpoint i Password Reset.

Dowiedz się więcej o New Matura Practice

Matura w zmienionej formule obowiązująca od 2023 roku jest trudniejsza i bardziej wymagająca niż w poprzednich latach, szczególnie pod kątem oczekiwanego poziomu kompetencji językowych, nowych (mikro)umiejętności kognitywnych oraz typów zadań (zwłaszcza otwartych). Odpowiednie przygotowanie do nowej formy egzaminu może okazać się nie lada wyzwaniem! Zapraszamy do zapoznania się z materiałami i szkoleniami opracowanymi przez ekspertów naszego wydawnictwa, które będą dla nauczycieli wsparciem w codziennej pracy.

Przejdź do serwisu Egzamin Maturalny

Nowości przygotowujące do nowej matury

 • Repetytorium. Podręcznik do szkół ponadpodstawowych

  Repetytorium. Podręcznik do szkół ponadpodstawowych

  Kategoria

  Szkoły średnie

  Szczegóły
 • Impulse

  Impulse

  Kategoria

  Szkoły średnie

  Szczegóły
 • New Password

  New Password

  Kategoria

  Szkoły średnie

  Szczegóły