Wróć

Kurs na nowy rok szkolny

Dobry start dla uczniów ze SPE i nie tylko

Aby używać odtwarzacza, niezbędne jest wyrażenie zgody na przechowywanie plików cookies powiązanych z usługami odtwarzaczy.

  • Data: 26.08.2026 g. 18:00 - 20:00
  • Sektor: przedszkole/zerówka, szkoła podstawowa klasy 1-3, szkoła podstawowa klasy 4-8
  • Trener: Barbara Skrok
  • Trener: Ewa Piotrowska
  • Język: polski
  • Rejestracja jest możliwa jeszcze tylko przez 15 dni
    (do 26.08.2026 20:00)
bezpłatne
Zarejestruj się

Opis:

Rok szkolny, który za chwilę się zaczyna, przynosi kolejne wyzwania – zwłaszcza nauczycielom pracującym z klasami „zero”, pierwszymi i czwartymi, które jako pierwsze wejdą w nową podstawę programową. Na rosnące wyzwania muszą przygotować się także nauczyciele pozostałych roczników, choćby dlatego, że wszędzie rośnie liczba uczniów z potrzebami specjalnymi. Jak sobie poradzić z tą coraz większą neuroróżnorodnością, a jednocześnie zadbać o dobry start wszystkich uczniów? Jak zaplanować początek roku szkolnego tak, aby od pierwszych lekcji budować ich zaangażowanie, poczucie bezpieczeństwa i gotowość do nauki?

Odpowiedzi znajdziesz na naszej sierpniowej konferencji. Będzie praktycznie, konkretnie i blisko realiów klasy: od ruchu, emocji i ciekawości sześciolatka, przez holistyczne wspieranie rozwoju dziecka w kolejnych latach nauki, po ćwiczenia z czytania, pisania i gramatyki, które przełamują bariery neuroróżnorodności i budują pewność językową uczniów.

Co zawiera szkolenie?

18:00 – 18:05    (klasy I–VIII)      Powitanie uczestników

18:05 – 19:10    (klasy I–VIII)      Barbara Skrok
Angielski bez barier. Ćwiczenia przyjazne dla uczniów ze SPE i nie tylko.

19:10 – 19:20    (klasy 0–VIII)     Wiktor Rataj
Wsparcie dla nauczycieli i uczniów w nowym roku szkolnym 2026/2027​.

19:20 – 20:00    (klasy 0)             Ewa Piotrowska
Dobry start(er). Jak zadbać o wszechstronny rozwój sześciolatka poprzez język.

Barbara Skrok

Trener:

Barbara Skrok
Ewa Piotrowska

Trener:

Ewa Piotrowska

Certyfikat

Certyfikat będzie dostępny po zakończeniu szkolenia

Materiały

Materiały będą dostępne po zakończeniu szkolenia

Inspirujemy, wspieramy, towarzyszymy w rozwoju

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie a otrzymasz pełen dostęp do szkoleń

Zarejestruj się

Rejestracja zajmie tylko 3 minuty.