< wróć
zamknij x

Egzamin maturalny w formule 2015


Rozpoczęcie roku szkolnego oznacza początek intensywnych przygotowań i powtórek do egzaminu maturalnego. Po prawie trzech semestrach nauki zdalnej matura w formule 2015 w roku szkolnym 2022/2023 mimo uproszczonej formy może okazać się nie lada wyzwaniem. W jaki sposób zaplanować pracę z uczniami na najbliższe miesiące, aby odnieśli sukces na egzaminie? Zapraszamy do zapoznania się z materiałami i szkoleniami, które przygotowali nasi eksperci.

Próbna Matura 2021

Czy chcą Państwo dowiedzieć się, na jakim etapie przygotowań do egzaminu maturalnego znajdują się obecnie Państwa uczniowie? Już teraz mogą Państwo przeprowadzić wśród uczniów Próbną Maturę 2021, która została przygotowana z uwzględnieniem zmian wprowadzonych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Pobierz zestaw materiałów

Przeczytaj raport z podsumowaniem wyników

O egzaminie maturalnym

Oficjalne informacje, publikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, a także artykuły ekspertów naszego wydawnictwa, które w przystępny sposób wyjaśniają zmiany wprowadzone w formule egzaminu maturalnego w latach 2021-2023.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia online

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wydarzeń, które pomogą Państwu nie tylko lepiej zrozumieć zmiany, które w zeszłym roku zostały wprowadzone w formule egzaminu, lecz także ułatwią przygotowanie uczniów do matury.

Przejdź

Odbierz bezpłatny zestaw zadań na środki językowe!

Use of English Emergency Practice to zestaw 28 zadań utrwalających znajomość środków językowych na obu poziomach egzaminu maturalnego. Materiał autorstwa dr Moniki Cichmińskiej jest w pełni dostosowany do wymagań CKE dotyczących matury 2022. Zadania są ściśle powiązane z Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych oraz naszą bestsellerową publikacją Use of English Worksheets. Aby pobrać Use of English Emergency Practice, wystarczy zalogować się na naszej stronie!

Zaloguj się

Nie masz konta? Zarejestruj się

Jeszcze więcej materiałów do pobrania!

Szukasz dodatkowych materiałów utrwalających gramatykę lub środki językowe? Chcesz przeprowadzić z uczniami próbną maturę? A może potrzebujesz zestawów zadań komunikacyjnych? Skorzystaj z materiałów, które przygotowaliśmy! Wystarczy je pobrać i wydrukować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Grupa dla nauczycieli

Szukasz więcej informacji na temat zmian w tegorocznym egzaminie? Potrzebujesz dodatkowych materiałów przygotowujących do matury? Chcesz podzielić się własnymi pomysłami? Dołącz do grupy Roadmap to matura - grupa dla nauczycieli angielskiego!

DOŁĄCZ

Bestsellerowe materiały

Poznaj nasze bestsellery przygotowujące do egzaminu maturalnego!

Grammar in Use Worksheets

Use of English Worksheets