Egzamin Maturalny

Narodowy program przygotowania
Wszystko, co o egzaminie musi wiedzieć nauczyciel! Najnowsze informacje, najlepsi eksperci, najnowocześniejsze materiały wspierające. Jak się przygotować, o co zadbać, z czego i jak się uczyć?
Dowiedz się więcej o programie

Próbna matura 2018

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem wyników, które przygotowała dr Monika Cichmińska.

Pobierz zestaw materiałów Dowiedz się więcej

Szkolenia online

Zapraszamy do obejrzenia szkoleń online prowadzonych przez naszych trenerów, które pomogą w efektywnym przygotowaniu uczniów do matury!

OBEJRZYJ WSZYSTKIE SZKOLENIA
O Egzaminie

Oficjalne informacje, publikowane przez Centralną Komisję Edukacyjną oraz artykuły ekspertów naszego wydawnictwa, które w przystępny sposób wyjaśniają zawiłości egzaminu i wspomagają nauczycieli w przygotowaniu uczniów do matury!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Materiały do kopiowania

Use of English Worksheets to dodatkowe materiały do kopiowania, autorstwa dr Moniki Cichmińskiej, które pomogą w przygotowaniu uczniów do obu poziomów egzaminu!

Dowiedz się więcej

MaturaTV

MaturaTV to seria pięciu krótkich filmów edukacyjnych z udziałem jednej z największych specjalistek w dziedzinie skutecznego przygotowania uczniów do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego - Marty Rosińskiej oraz prowadzącego rozmowę - dr. Grzegorza Śpiewaka!

Dowiedz się więcej

Repetytorium

NOWOŚĆ przygotowująca do matury – sprawdź, co wyróżnia nasze Repetytorium!
Dowiedz się więcej
Bądź na bieżąco!
Chcesz być informowany w pierwszej kolejności o następnych wydarzeniach?

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Macmillan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 146A. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez Macmillan Polska Sp. z o.o. wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.