Egzamin Maturalny


Przed Państwem i Państwa uczniami ostatnie miesiące intensywnych przygotowań i powtórek do egzaminu maturalnego, który w tym roku, w wyniku zmian wprowadzonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, będzie zupełnie wyjątkowy! Czego dotyczą te zmiany? W jaki sposób zaplanować pracę z uczniami na najbliższe miesiące? Zapraszamy do zapoznania się z programem wsparcia na 2021 rok, który opracowali eksperci naszego Wydawnictwa.

Próbna Matura 2021

Czy chcą Państwo dowiedzieć się, na jakim etapie przygotowań do egzaminu maturalnego znajdują się obecnie Państwa uczniowie? Już wkrótce będą Państwo mogli przeprowadzić wśród uczniów Próbną Maturę 2021, która została przygotowana z uwzględnieniem zmian wprowadzonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Rejestracja dostępna od 18.01

Odliczamy do egzaminu 2021!

Do egzaminu maturalnego pozostały już tylko 4 miesiące! Na czym warto się skupić? Jak efektywnie wykorzystać ten czas i pomóc uczniom powtórzyć i utrwalić materiał? Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksowy plan wsparcia!

Dowiedz się więcej

  • 0 dni
  • 0 godz
  • 0 min

O egzaminie w 2021 roku

Oficjalne informacje, publikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, a także artykuły ekspertów naszego wydawnictwa, które w przystępny sposób wyjaśnią zmiany wprowadzone w formule egzaminu maturalnego w 2021 roku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia online

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wydarzeń, które pomogą Państwu nie tylko lepiej zrozumieć zachodzące zmiany w formule egzaminu, lecz także ułatwią przygotowania uczniów do matury.

OBEJRZYJ OSTATNIE SZKOLENIE

Materiały do kopiowania

Szukasz dodatkowych materiałów utrwalających gramatykę lub zadań ćwiczących środki językowe? A może potrzebujesz zestawów zadań komunikacyjnych, które ułatwią przygotowania do egzaminu ustnego? Skorzystaj z materiałów, które przygotowaliśmy! Wystarczy je pobrać i wydrukować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Grupa dla nauczycieli

Szukasz więcej informacji na temat zmian w tegorocznym egzaminie? Potrzebujesz dodatkowych materiałów przygotowujących do matury? Chcesz podzielić się własnymi pomysłami? Dołącz do grupy Roadmap to matura - grupa dla nauczycieli angielskiego!

DOŁĄCZ

Wyjątkowe repetytorium

Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych to uniwersalny materiał przygotowujący do matury podstawowej i rozszerzonej. Podręcznik ten nie tylko poszerza wiedzę gramatyczną czy znajomość słownictwa, lecz także rozwija umiejętności językowe w kontekście zadań egzaminacyjnych - zwłaszcza tych, które sprawiają uczniom największe problemy.

Poznaj Repetytorium