Egzamin Ósmoklasisty

Narodowy program przygotowania
Wszystko, co o nowym egzaminie musi wiedzieć nauczyciel, dyrektor szkoły, rodzic, czy sam uczeń. Najnowsze informacje, najlepsi eksperci, najnowocześniejsze materiały wspierające. Jak się przygotować, o co zadbać, z czego i jak się uczyć?
Dowiedz się więcej o programie

Próbny Egzamin Ósmoklasisty

Dziękujemy za udział w tegorocznej edycji programu.

Pobierz zestaw materiałów do próbnego egzaminu

Zobacz podsumowanie wyników

Szkolenia online

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wydarzeń, które już się odbyły. Po obejrzeniu nagrania mogą Państwo wygenerować certyfikat uczestnictwa oraz pobrać dodatkowe materiały metodyczne.

OBEJRZYJ WSZYSTKIE SZKOLENIA
O Egzaminie

Oficjalne informacje, publikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną oraz artykuły ekspertów naszego wydawnictwa, które w przystępny sposób wyjaśniają zawiłości egzaminu i wspomagają nauczycieli w przygotowaniu uczniów do pierwszego poważnego egzaminu z języka angielskiego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Materiały do kopiowania

Culture with Exam in Mind to kulturowe lekcje do kopiowania, które zawierają zadania komunikacyjne oraz przygotowujące uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Każda lekcja poświęcona jest jednemu tematowi z szeroko pojętej wiedzy o kulturze, a jej celem jest rozwijanie świadomości kulturowej i międzykulturowej, w szczególności takich zagadnień, które mogą najbardziej zainteresować młodzież.

Dowiedz się więcej

ExamTV

Każdy odcinek mini-szkoleń Exam TV, prowadzonych przez dr Karolinę Kotorowicz-Jasińską oraz dr Małgorzatę Krzemińską-Adamek, poświęcony jest niesztampowym technikom przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty!

Dowiedz się więcej

Repetytorium

NOWOŚĆ przygotowująca do egzaminu ósmoklasisty – sprawdź, co wyróżnia nasze Repetytorium!

Dowiedz się więcej
Bądź na bieżąco!
Chcesz być informowany w pierwszej kolejności o następnych wydarzeniach?

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Macmillan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 146A. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez Macmillan Polska Sp. z o.o. wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

Będziemy przesyłać informacje nie częściej niż raz w tygodniu.
Dowiesz się więcej o programie, otrzymasz przypomnienia o wydarzeniach i materiałach do pobrania.

Egzamin Ósmoklasisty

Narodowy Program Przygotowania
Wyjątkowy serwis dla nauczycieli, dyrektorów szkół, rodziców i samych uczniów. Niezbędne dokumenty, wsparcie najlepszych ekspertów, unikalne materiały dydaktyczne. Jedyne takie miejsce w polskim internecie.