< wróć
zamknij x

Egzamin ósmoklasisty 2023

 
Egzamin ósmoklasisty to wyzwanie zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela. Poprzedzają go miesiące intensywnych przygotowań i powtórek. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami i szkoleniami opracowanymi przez ekspertów naszego Wydawnictwa, które będą dla Państwa wsparciem w codziennej pracy z ósmoklasistami.

Próbny Egzamin Ósmoklasisty 2023

Czy chcą Państwo sprawdzić, na jakim etapie przygotowań do egzaminu ósmoklasisty znajdują się obecnie Państwa uczniowie? Zapraszamy do pobrania nowego arkusza egzaminacyjnego!

Zarejestruj się i pobierz zestaw materiałów

Przeczytaj raport z podsumowaniem wyników »

O egzaminie ósmoklasisty

Oficjalne informacje, publikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, oraz artykuły ekspertów naszego wydawnictwa, które w przystępny sposób wyjaśniają zmiany wprowadzone w formule egzaminu w 2021 i 2022 roku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia online

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wydarzeń oraz nagrań szkoleń, które pomogą Państwu nie tylko lepiej zrozumieć wprowadzone zmiany w wymaganiach, lecz także ułatwią przygotowanie uczniów do egzaminu.

Przejdź

Materiały do wykorzystania w klasie oraz zdalnie!

Szukasz dodatkowych materiałów kulturowych do wykorzystania podczas lekcji? A może potrzebujesz zestawów zadań powtarzających i utrwalających znajomość środków językowych przed egzaminem? Zapraszamy do pobrania dostępnych materiałów i wykorzystania ich w pracy z uczniami.

Dowiedz się więcej

Blog egzaminacyjny

Zapoznaj się z artykułami naszych ekspertów, którzy podpowiedzą, jak najefektywniej przygotować uczniów do egzaminu!

Dowiedz się więcej

Grupa dla nauczycieli

Szukasz więcej informacji na temat egzaminu ósmoklasisty? Potrzebujesz dodatkowych materiałów na zajęcia? Chcesz podzielić się własnymi pomysłami na pracę z uczniami? Dołącz do grupy Angielski: egzamin ósmoklasisty - grupa dla nauczycieli!

Dołącz

Bestsellerowe materiały

Poznaj nasze bestsellery przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty!

Grammar & Writing Practice

Gra karciana Don't Say It!

Open Tasks Practice