Egzamin Ósmoklasisty 2021

 
Przed Państwem i Państwa uczniami ostatnie miesiące intensywnych przygotowań i powtórek do egzaminu ósmoklasisty, który w tym roku, w wyniku zmian wprowadzonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, będzie zupełnie wyjątkowy! Czego dotyczą te zmiany? W jaki sposób zaplanować pracę z uczniami na najbliższe miesiące? Zapraszamy do zapoznania się z programem wsparcia na 2021 rok, który opracowali eksperci naszego Wydawnictwa!

Próbny Egzamin Ósmoklasisty 2021

Czy chcą Państwo dowiedzieć się, na jakim etapie przygotowań do egzaminu ósmoklasisty znajdują się obecnie Państwa uczniowie? Już wkrótce będą Państwo mogli przeprowadzić wśród uczniów Próbny Egzamin Ósmoklasisty 2021, który został przygotowany z uwzględnieniem zmian wprowadzonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Rejestracja dostępna od 18.01

Odliczamy do egzaminu 2021!

Do egzaminu ósmoklasisty pozostały już tylko 4 miesiące! Na czym warto się skupić? Jak efektywnie wykorzystać ten czas i pomóc uczniom powtórzyć i utrwalić materiał z zajęć? Już wkrótce przedstawimy plan wsparcia składający się z 7 kroków, które z pewnością ułatwią Państwu i uczniom przygotowania do egzaminu!

Zapraszamy wkrótce
  • 0 dni
  • 0 godz
  • 0 min

O egzaminie w 2021 roku

Oficjalne informacje, publikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną oraz artykuły ekspertów naszego wydawnictwa, które w przystępny sposób wyjaśnią zmiany wprowadzone w formule egzaminu w 2021 roku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia online

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wydarzeń, które pomogą Państwu nie tylko lepiej zrozumieć zachodzące zmiany w wymaganiach, lecz także ułatwią przygotowanie uczniów do egzaminu. Pierwsze nagrania już wkrótce!

Obejrzyj ostatnie szkolenie

Materiały do kopiowania

Szukasz dodatkowych materiałów kulturowych do wykorzystania podczas lekcji? A może potrzebujesz zestawów zadań powtarzających i utrwalających znajomość środków językowych przed egzaminem? Zapraszamy do pobrania dostępnych materiałów i wykorzystania ich w pracy z uczniami.

Dowiedz się więcej

Grupa dla nauczycieli

Szukasz więcej informacji na temat zmian w tegorocznym egzaminie? Potrzebujesz dodatkowych materiałów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty? Chcesz podzielić się własnymi pomysłami na pracę z uczniami? Dołącz do grupy Angielski: egzamin ósmoklasisty - grupa dla nauczycieli!

Dołącz

Wyjątkowe repetytoria!

Nowości przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty? Sprawdź, co wyróżnia nasze Repetytoria!

Repetytorium Ósmoklasisty

Repetytorium Ósmoklasisty - dwuczęściowa wersja