Egzamin Ósmoklasisty

Narodowy program przygotowania
Wszystko, co o nowym egzaminie musi wiedzieć nauczyciel, dyrektor szkoły, rodzic, czy sam uczeń. Najnowsze informacje, najlepsi eksperci, najnowocześniejsze materiały wspierające. Jak się przygotować, o co zadbać, z czego i jak się uczyć?
Dowiedz się więcej o programie

Próbny Egzamin Ósmoklasisty

Zapraszamy do pobrania zestawów egzaminacyjnych przygotowanych przez Ekspertów naszego wydawnictwa i wykorzystania podczas pracy z uczniami. Zestawy materiałów obejmują: arkusz zadań, klucz odpowiedzi i nagrania audio wraz ze skryptem.

POBIERZ ZESTAW MATERIAŁÓW 2020

POBIERZ ZESTAW MATERIAŁÓW 2019

POBIERZ ZESTAW MATERIAŁÓW 2018

Szkolenia online

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wydarzeń, które już się odbyły. Po obejrzeniu nagrania mogą Państwo wygenerować certyfikat uczestnictwa oraz pobrać dodatkowe materiały metodyczne.

OBEJRZYJ WSZYSTKIE SZKOLENIA

O Egzaminie

Oficjalne informacje, publikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną oraz artykuły ekspertów naszego wydawnictwa, które w przystępny sposób wyjaśniają zawiłości egzaminu i wspomagają nauczycieli w przygotowaniu uczniów do pierwszego poważnego egzaminu z języka angielskiego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Materiały do kopiowania

Szukasz dodatkowych materiałów kulturowych do wykorzystania podczas lekcji? A może potrzebujesz zestawów zadań powtarzających i utrwalających znajomość środków językowych przed egzaminem? Zapraszamy do pobrania dostępnych materiałów i wykorzystania ich podczas pracy z uczniami!

Dowiedz się więcej

ExamTV

Każdy odcinek mini-szkoleń Exam TV, prowadzonych przez dr Karolinę Kotorowicz-Jasińską oraz dr Małgorzatę Krzemińską-Adamek, poświęcony jest niesztampowym technikom przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty!

Dowiedz się więcej

Wyjątkowe repetytoria!

Nowości przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty? Sprawdź, co wyróżnia nasze Repetytoria!

Repetytorium Ósmoklasisty

Repetytorium Ósmoklasisty - dwuczęściowa wersja

Egzamin Ósmoklasisty

Narodowy Program Przygotowania
Wyjątkowy serwis dla nauczycieli, dyrektorów szkół, rodziców i samych uczniów. Niezbędne dokumenty, wsparcie najlepszych ekspertów, unikalne materiały dydaktyczne. Jedyne takie miejsce w polskim internecie.