Egzamin Ósmoklasisty

Narodowy program przygotowania
Wszystko, co o nowym egzaminie musi wiedzieć nauczyciel, dyrektor szkoły, rodzic, czy sam uczeń. Najnowsze informacje, najlepsi eksperci, najnowocześniejsze materiały wspierające. Jak się przygotować, o co zadbać, z czego i jak się uczyć?
Dowiedz się więcej o programie

Próbny Egzamin Ósmoklasisty

Próbny egzamin ósmoklasisty 2020 został zakończony. Dziękujemy za udział w programie!
Zapraszamy do pobrania zestawu egzaminacyjnego z tegorocznej edycji programu. Zestaw materiałów obejmuje: arkusz zadań, klucz odpowiedzi i nagrania audio wraz ze skryptem.

POBIERZ ZESTAW MATERIAŁÓW 2020

PRZECZYTAJ PODSUMOWANIE WYNIKÓW

Szkolenia online

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wydarzeń, które już się odbyły. Po obejrzeniu nagrania mogą Państwo wygenerować certyfikat uczestnictwa oraz pobrać dodatkowe materiały metodyczne.

OBEJRZYJ WSZYSTKIE SZKOLENIA

O Egzaminie

Oficjalne informacje, publikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną oraz artykuły ekspertów naszego wydawnictwa, które w przystępny sposób wyjaśniają zawiłości egzaminu i wspomagają nauczycieli w przygotowaniu uczniów do pierwszego poważnego egzaminu z języka angielskiego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Materiały do kopiowania

Culture with Exam in Mind to kulturowe lekcje do kopiowania, które zawierają zadania komunikacyjne oraz przygotowujące uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Każda lekcja poświęcona jest jednemu tematowi z szeroko pojętej wiedzy o kulturze, a jej celem jest rozwijanie świadomości kulturowej i międzykulturowej, w szczególności takich zagadnień, które mogą najbardziej zainteresować młodzież.

Dowiedz się więcej

ExamTV

Każdy odcinek mini-szkoleń Exam TV, prowadzonych przez dr Karolinę Kotorowicz-Jasińską oraz dr Małgorzatę Krzemińską-Adamek, poświęcony jest niesztampowym technikom przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty!

Dowiedz się więcej

Wyjątkowe repetytoria!

Nowości przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty? Sprawdź, co wyróżnia nasze Repetytoria!

Repetytorium Ósmoklasisty

Repetytorium Ósmoklasisty - dwuczęściowa wersja

Egzamin Ósmoklasisty

Narodowy Program Przygotowania
Wyjątkowy serwis dla nauczycieli, dyrektorów szkół, rodziców i samych uczniów. Niezbędne dokumenty, wsparcie najlepszych ekspertów, unikalne materiały dydaktyczne. Jedyne takie miejsce w polskim internecie.