Egzamin Ósmoklasisty 2021

 
Przed Państwem i Państwa uczniami ostatnie miesiące intensywnych przygotowań i powtórek do egzaminu ósmoklasisty, który w tym roku, w wyniku zmian wprowadzonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, będzie zupełnie wyjątkowy! Czego dotyczą te zmiany? W jaki sposób zaplanować pracę z uczniami na najbliższe miesiące? Zapraszamy do zapoznania się z programem wsparcia na 2021 rok, który opracowali eksperci naszego Wydawnictwa!

Próbny Egzamin Ósmoklasisty 2021

Czy chcą Państwo dowiedzieć się, na jakim etapie przygotowań do egzaminu ósmoklasisty znajdują się obecnie Państwa uczniowie? Już teraz mogą Państwo przeprowadzić wśród uczniów Próbny Egzamin Ósmoklasisty 2021, który został przygotowany z uwzględnieniem zmian wprowadzonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Pobierz zestaw materiałów

Przeczytaj raport z podsumowaniem wyników

Odliczamy do egzaminu 2021!

Do egzaminu ósmoklasisty pozostało już niewiele czasu! Na czym warto się skupić? Jak efektywnie wykorzystać ten czas i pomóc uczniom powtórzyć i utrwalić materiał z zajęć? Przedstawimy plan wsparcia składający się z 7 kroków, które z pewnością ułatwią Państwu i uczniom przygotowania do egzaminu!

Sprawdź
  • 0 dni
  • 0 godz
  • 0 min

O egzaminie w 2021 roku

Oficjalne informacje, publikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną oraz artykuły ekspertów naszego wydawnictwa, które w przystępny sposób wyjaśnią zmiany wprowadzone w formule egzaminu w 2021 roku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia online

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wydarzeń, które pomogą Państwu nie tylko lepiej zrozumieć zachodzące zmiany w wymaganiach, lecz także ułatwią przygotowanie uczniów do egzaminu.

Przejdź

Materiały do wykorzystania w klasie oraz zdalnie!

Szukasz dodatkowych materiałów kulturowych do wykorzystania podczas lekcji? A może potrzebujesz zestawów zadań powtarzających i utrwalających znajomość środków językowych przed egzaminem? Zapraszamy do pobrania dostępnych materiałów i wykorzystania ich w pracy z uczniami.

Dowiedz się więcej

Blog egzaminacyjny

Zapoznaj się z artykułami naszych ekspertów, którzy podpowiedzą, jak najefektywniej przygotować uczniów do egzaminu!

Dowiedz się więcej

Grupa dla nauczycieli

Szukasz więcej informacji na temat zmian w tegorocznym egzaminie? Potrzebujesz dodatkowych materiałów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty? Chcesz podzielić się własnymi pomysłami na pracę z uczniami? Dołącz do grupy Angielski: egzamin ósmoklasisty - grupa dla nauczycieli!

Dołącz

Bestsellerowe materiały

Poznaj nasze bestsellery przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty!

Gra karciana Don't Say It!

Open Tasks Practice